همایش سراسری مدیران شعب فروش سراسر کشور در پگاه تهران برگزار شد

با حضور دکتر حسینی مدیر عامل شرکت صنایع شیر ایران همایش سراسری مدیران شعب فروش سراسر کشور در پگاه تهران برگزار شد


صبح امروز دوشنبه 30 مهر ، با حضور دکتر حسینی مدیر عامل ، دکتر مطلق معاونت بازاریابی و هماهنگی توزیع و فروش و جمعی از مدیران شرکت صنایع شیر ایران ، مدیران عامل شرکتهای بازارگستر مناطق و پخش سراسری بازار گستر پگاه و مهندس کاشانی زاده مدیر عامل پگاه تهران ، همایش سراسری مدیران شعب فروش سراسر کشور در پگاه تهران برگزار شد .
در ابتدا دکتر مطلق ضمن تشکر از برپایی این جلسه به میزبانی پگاه تهران ، هدف از برگزاری این جلسه را بیان دیدگاهها و استراتژیهای حوزه بازار و مسایل و چالشهای پیش روی این حوزه برشمرد و افزود : انتخاب طرحهای برتر و به اشتراک گذاشتن تجربیات و مرور اهداف پیش رو از دیگر برنامه های این همایش خواهد بود .
مهندس کاشانی زاده نیز ضمن ابراز خرسندی از میزبانی این مراسم ابراز امیدواری کرد ، تا با تاسی به رهنمودهای ارزشمند مدیر عامل محترم شرکت صنایع شیر ایران و بهره مندی از تجربیات ارزنده حاضرین در شکوفایی هر چه بیشتر برند معزز شرکت سهیم باشیم . وی مدیران فروش را نوک پیکان جبهه فروش دانسته ، افزود : بی تردید بهترین طرحها و پیشنهادات از سوی ایشان به شرکتهای تولیدی منعکس خواهد شد . در ادامه حاضرین خود را معرفی نموده و تعدادی از ایشان به بیان چالشهای پیش روی حوزه فروش پرداختند . سپس دکتر حسینی مدیر عامل شرکت صنایع شیر ایران ، ضمن تقدیر از عملکرد مثبت مدیران فروش در راستای افزایش سهم بازار بویژه در شرایط حساس کنونی کشور تقدیر و تاکید کرد تا فاصله میان شرکتهای تولید و توزیع کمتر و نیاز بازار در تولید محصولات ملاک عمل قرار گیرد .
دکتر حسینی تحقق شعار مقام معظم رهبری مبنی بر حمایت از کالای ایرانی را ملاک عمل دانسته ، اضافه کرد : تمام تلاش ما بر خوداتکایی در تامین مواد اولیه و حرکت به سمت سودآوری ضمن حفظ کیفیت محصولات تولیدی است .
این همایش با تقدیر از مدیران برتر شرکت صنایع شیر ایران آقایان عبد اله زاده ، طاووس اصل و قزوینیان مدیران حوزه های حقوقی ، بازرسی و حراست و تجلیل از مدیران شعب ادامه یافت . justify no-repeat;center top;; http://pegahm4.pegah.ir/wp-content/uploads/2018/10/1-1.jpg http://pegahm4.pegah.ir/wp-content/uploads/2018/10/2-2.jpg http://pegahm4.pegah.ir/wp-content/uploads/2018/10/3-2.jpg http://pegahm4.pegah.ir/wp-content/uploads/2018/10/4-1.jpg

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × 3 =